Προηγούμενο θέμα
Η Λίτσα Κιτσαντά είναι η υποψήφια δήμαρχος Αρταίων, επικεφαλής του ψηφοδελτίου ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ
![2](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_250,h_200/https://www.palmosipirou.gr/wp-content/uploads/2014/03/2-250x200.jpg)
Μετά από διεξοδική συζήτηση και τοποθετήσεις των μελών της παράταξης, αποφασίστηκε ομόφωνα να είναι η Λίτσα Κιτσαντά η υποψήφια Δήμαρχος Αρταίων με το ψηφοδέλτιο της ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ.
Σε κλίμα ενότητας, αποφασιστικότητας, αυτοπεποίθησης και αισιοδοξίας δρομολογήθηκαν οι άμεσες εξωστρεφείς κινήσεις της αυτοδιοικητικής παράταξης στην πορεία της προς τις εκλογές του Μαΐου.
Τις αμέσως επόμενες ημέρες θα δοθεί συνέντευξη Τύπου, όπου η νέα επικεφαλής θα θέσει τους βασικούς άξονες του προγράμματος της ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ και θα παρουσιάσει μεγάλο μέρος των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων.
Η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ συνεχίζει αταλάντευτα τον αγώνα της για την ανατροπή στο Δήμο Αρταίων. Για να γίνουν επιτέλους τα οράματα της αρτινής κοινωνίας πραγματικότητα.