το ψηφοδέλτιο του Γιάννη Παπαλέξη για το Δήμο Αρταίων
Το ψηφοδέλτιο της παράταξης «ΓΕΦΥΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ» κατατέθηκε χθες από τον Δήμαρχο Αρταίων και εκ νέου υποψήφιο Γιάννη Παπαλέξη στο Πρωτοδικείο Άρτας. Ο κύριος Παπαλέξης αμέσως μετά την κατάθεση του συνδυασμού έκανε την ακόλουθη δήλωση: «Καταθέσαμε σήμερα το νέο ψηφοδέλτιο της παράταξης μας το οποίο απαρτίζεται από 173 υποψηφίους Δημοτικούς και Τοπικούς συμβούλους. Το ψηφοδέλτιο μας απαρτίζεται από συμπολίτες μας που είναι αποφασισμένοι και έτοιμοι να αναλάβουν ευθύνες και να μην τα βροντήξουν στην πρώτη δυσκολία, άνθρωποι που θα μπουν δυνατά στο παιχνίδι, για ένα δήμο, με ποιότητα ζωής, με αναβαθμισμένες υπηρεσίες, σύγχρονο και λειτουργικό, αντάξιο των προσδοκιών μας.
Το ψηφοδέλτιο που κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο έχει ως εξής:
Υποψήφιος Δήμαρχος Αρταίων Ιωάννης Παπαλέξης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ
- Γιαννούλας Κωνσταντίνος (Π. Διευθυντής ΙΕΚ Πρέβεζας)
- Λάμπρου Θωμάς (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
- Σάλλα Ιουστίνη (Ιχθυολόγος)
- Τζιομάκης Χρήστος (Υπάλληλος ΟΤΕ)
- Τσαμπάς Αναστάσιος (Υπάλληλος Ε.Α.Σ.Α.Φ.)
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΡΤΑΙΩΝ
- Αγγέλης Χρήστος (Υπάλληλος Διεύθυνσης Τεχνικών Έργων Π.Ε. Άρτας)
- Βασιλάκη-Μητρογεώργου Βικτωρία(Βίκυ) (Επισκέπτρια Υγείας)
- Βατσή Αναστασία(Νατάσσα) (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
- Γαλήνας Περικλής (Νοσηλευτής)
- Γέμος Βασίλειος (Π. Διευθυντής ΟΑΕΔ)
- Γεωργίου Φώτιος (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
- Γιαμούρης Νικόλαος (Φιλόλογος)
- Γιώτης Χρήστος (Τεχνολόγος Ακτινολόγος-Πρόεδρος Τριτέκνων Ν. Άρτας)
- Γκισούλης Δημήτριος (Τεχνολόγος Γεωπόνος)
- Γκόκας Γεώργιος (Δικηγόρος)
- Γούση-Μαργώνη Μαρία (Επιχειρηματίας)
- Ζήσης Φώτιος (Υποδιευθυντής Σχολών Μαθητείας ΟΑΕΔ)
- Ζιώγος Βασίλειος ( Ηλεκτρολόγος)
- Καλοκώστα Αγγελική (Επιχειρηματίας)
- Καπέλης Γεώργιος (Απόστρατος Αξιωματικός)
- Καραγιώργος Παναγιώτης (Δικηγόρος
- Καρέλης Χρήστος (Υπάλληλος Πολεοδομίας)
- Κασάρας Χρήστος (Επιχειρηματίας)
- Κατσινέλη Μαριάνθη (Νοσηλεύτρια)
- Κίτσης Δημτήτριος (Εφοριακός)
- Κοκοβές Κωνσταντίνος (Χημικός)
- Κουτουρίνης Αχιλλεύς (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
- Μάγγου Αικατερίνη (Οδοντίατρος)
- Μαλάμης Δημήτριος (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
- Μανιφάβας Κωνσταντίνος (Αστυνομικός)
- Μαντέλλου Κωνσταντίνα (Ιδιωική Υπάλληλος)
- Μολώνης Χρήστος (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
- Νάκα Μαρία(Μάρω) (Αρχαιολόγος-Καθηγήτρια Αγγλικών)
- Ντεκούλης Χαράλαμπος (Ιδιωτικός Υπάλληλος-Ποδοσφαιριστής)
- Ξέρας Σπυρίδων (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
- Παπαχρηστάκης Άλκης (Καθηγητής Φυσικής Αγωγής)
- Πασιάς Ιωάννης (Παιδίατρος, Επιμελητής Α’ Γ.Ν.Α.)
- Πέτσας Θεόφιλος ( Αρχιτέκτων Μηχανικός)
- Πλακιάς Αριστείδης (Οικοδόμος)
- Ρίζος Παναγιώτης (Ηλεκτρονικός)
- Στάμου Ελένη (Αγρονόμος Τοπογράφος)
- Σταμούλη Γεωργία (Νοσηλεύτρια)
- Τζίμας Δημήτριος (Δικηγόρος)
- Τζουβάρα Μαρία (Καθηγήτρια Αγγλικών-Πρόεδρος Φιλοζωικού Σωματείου)
- Τσιρογιάννης Θωμάς (Δικηγόρος)
- Φασιλάκη-Τσώλη Σταυρούλα (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
- Φλώρος Νικόλαος (Εφοριακός)
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΒΛΑΧΕΡΝΩΝ
- Βίτσιος Σταύρος (Καθηγητής Φυσικής Αγωγής)
- Κέφης Δημήτριος(Μάκης) (Υπάλληλος ΔΕΗ)
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
- Βλάρας Γρηγόριος (Υπάλληλος ΥΕΘΑ)
- Λάκκας Απόστολος (Επιχειρηματίας)
- Μόσχος Βασίλειος (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
- Σκανδάλης Ευάγγελος (Εργολάβος)
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
- Αράπης Αναστάσιος (Ξυλουργός)
- Βασιλάκος Απόστολος (Αστυνομικός)
- Κατσάνος Ελευθέριος (Π. Δημοτικός Υπάλληλος)
- Κατσαντούλα Αναστασία (Χειρούργος Οδοντίατρος)
- Μπόζιος Αριστείδης(Άρης) (Επιχειρηματίας)
- Χήτα Αλεξάνδρα-Σπυριδούλα (Πτυχιούχος Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας)
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΑΙΩΝ
- Γάτα Ανδριανή (Νοσηλεύτρια)
- Γιώτης Θεοχάρης (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
- Ζουμπούλη Ευαγγελή (Νοσηλεύτρια)
- Θόδης Δημήτριος (Προπονητής Ποδοσφαίρου)
- Λιάκατση Ελένη (Δικηγόρος)
- Παπαδημητρίου Κατερίνα (Νοσηλεύτρια)
- Παπαχρηστάκη Αθηνά (Φοιτήτρια Νοσηλευτικής)
- Σκέντος Παναγιώτης (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
- Τάτσης Αχιλλεύς (Επιχειρηματίας)
- Τατσιώνα Μαρίνα-Μπορν (Υπεύθυνη Δημοσιών Σχέσεων & Εξαγωγών)
- Τσιβίκης Ευάγγελος (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
- Ψυλλιάς Χρήστος (Επιχειρηματίας)
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
- Γαλήνας Χρήστος (Επιχειρηματίας)
- Ζιάκος Δημήτριος (Αστυνομικός)
- Ζούμπου Δήμητρα (Κομμώτρια)
- Καλλίθρακα-Βασιλάκη Μαρία (Υποστήριξη συστημάτων Η/Υ)
- Μαλτέζος Παναγιώτης (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
- Νούλης Παναγιώτης (Ξυλουργός)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
- Καραγιάννη-Παπασπύρου Κωνσταντινιά
- Καράλης Χαράλαμπος
- Ματσούκας Νικόλαος
- Χαλάστρας Γεώργιος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΜΟΤΟΠΟΥ
- Καψάλης Γρηγόριος
- Κλεισούρας Νικόλαος
- Λύτρα-Βούβαλη Μαρία
- Νικορέλος Νικόλαος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΕΖΑΣ
- Λάμπρου Μιλτιάδης
- Νικολάου Χρήστος
- Πανούσιος Γεώργιος
- Παππάς Ευάγγελος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΙΓΛΑΣ
- Γκούντα Ειρήνη-Γεωργία
- Ζακόπουλος Γρηγόριος
- Ιωσηφίδης Θεοκλής
- Κατσαμπέ Σπυριδούλα
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΕΡΝΑΣ
- Βίτσιος Σπυρίδων
- Ζολώτα-Βίτσιου Δήμητρα
- Τζιόκας Δημήτριος
- Χάμος Νικόλαος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΡΙΑΣ
- Γιώτη Διαμάντω
- Λούσιας Λάμπρος
- Νταής Ιωάννης
- Φούντας ΔημήτριοςΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ
- Γιάπρου Μαρίνα
- Κέφη-Κούσουλα Σοφία
- Παπαδημητρίου Σπυρίδων
- Φαρμάκη-Ντιβέρη ΒασιλικήΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΙΜΠΟΒΟΥ
- Αθανασίου Σταύρος
- Βασιλείου Λάμπρος
- Γιάννακα Μαρία
- Μπακογιάννη ΠατρούλαΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΩΤΗΣ
- Αντωνίου Ιωάννης
- Παίδαρος ΓεώργιοςΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
- Κιφοκέρης Λάμπρος
- Λέκος Πέτρος
- Σιαμαντάς Δημήτριος
- Χρηστάκης ΧρύσανθοςΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ
- Γεωργοδήμος Γεώργιος
- Ζήκου Αννίτα
- Κωλέτσος Βασίλειος
- Τσόγκας ΒησσαριώνΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΕΡΙΚΟΥ
- Ζαχαριάς Γεώργιος
- Ζαχαριάς Λάμπρος
- Καλαμπόκη Σοφία
- Καλαμπόκης ΔημήτριοςΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΗΣ
- Κοσμάς Χρήστος
- Νταλαμάγκου Αλεξάνδρα
- Σταμάτη Γλυκερία
- Τσώλα-Λιάσκα ΣπυριδούλαΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ
- Αγγέλης Γεώργιος
- Καλλιατάκη Άννα
- Μπουρνάκα Βαλεντίνα
- Τσίτσικας Απόστολος
- ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ
- Αράπη Αναστασία
- Μαζαράκη Μαργαρίτα
- Σερέτης Δημήτριος
- Τάσιος ΝικόλαοςΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ
- Κολιός Βασίλειος
- Κούσουλας Ευάγγελος
- Παύλου ΒασιλικήΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΩΝΗΣΙΑΣ
- Καραγιάννης Νεκτάριος
- Ρώσσος ΑριστομένηςΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΙΝΗΣ
- Καλόγηρος Γεώργιος
- Καραδήμας Απόστολος
- Πέταλης Ευστράτιος
- Πέταλης ΧαρίλαοςΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ
- Ζέρβας Ευάγγελος
- Νάστος Χρήστος
- Στεφάνου ΦώτιοςΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΣΤΙΑΝΩΝ
- Γιαννέλος Νικόλαος
- Ντάλα-Μπαρμπιέρ ΑγγελικήΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ
- Δημολένη Μαρία
- Μπαϊμπου Αλέκα
- Μποκογιάννη ΕυαγγελίαΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΗΣ
- Βίτσιου Αργυρώ
- Δρόσου Πανάγιω
- Μανώλης Θωμάς
- Σιαμάνης Γεώργιος ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΑΥΓΗΣ
- Γκόκα Μάρθα
- Ζαρκάδας Ιωάννης
- Σπύρος Παναγιώτης
- Τσόφυλλα ΑσπασίαΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΚΚΑ
- Μαυτογιάννη Ελισάβετ
- Τάσης Κωνσταντίνος
- Τζώρας ΔημήτριοςΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΠΑΣ
- Ντέμσια Χρυσάνθη
- Παππάς ΓεώργιοςΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
- Δημουλιάς ΧρήστοςΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ
- Μαργώνη ΜαρίαΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΚΙΑΔΩΝ
- Καραντζά Ευτυχία
- Κατσαντούλας Ευάγγελος
- Μαλιγιάννη Ελένη
- Ρίζου ΣπυριδούλαΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΨΑΘΟΤΟΠΙΟΥ
- Μήλιου Βιργινία
- Τσιαντής Χρήστος